אודות

חזי רגב, יליד ראשון לציון, 1979.

 

את דרכי הצילומית המקצועית התחלתי בשנת 2008 בלימודי צילום סטילס ובהתמחות צילום סטודיו ב"מאסטר קלאס" של אלדד רפאלי

כבר במהלך הלימודים אותרתי כצלם בעל פוטנציאל גדול ונתבקשתי להצטרף לצוות ההדרכה בבית הספר לצילום המוביל בישראל. מאז ועד היום, אני חי ונושם צילום בפן המקצועי ובפן ההדרכתי ונמצא בחזית הידע הטכנולוגי בעולם הזה, לרבות השתתפות בהשתלמויות וימי עיון רבים לצורך המשך התפתחות מקצועית ואישית.

האומנות שבצילום -

במהלך שנותי הראשונות כצלם, צברתי ניסיון רב בצילום פורטרטים, צילומי סטודיו וארועים ויצרתי לעצמי שפה צילומית יחודית שהיא מעין תביעת אצבע אישית שלי בה אני מבטא את האומנות והראיה הצילומית הרחבה שלי תוך דגש רב על תאורה נכונה, קומופזיציה, רגש ויכולת לקרוא ולהבין את המצולם אשר נמצא מולי ולייצר את התמונה הטובה ביותר עבורו.

פורטרטים

אני מאמין שכדי לצלם פורטרט טוב צריך ליצור קשר אישי עם המצולם על מנת ליצור פתיחות, להכיר את אופיו ולהתאים את התמונה שתעביר את המסר עבור לקוחותיו.

בזכות הידע המקצועי הרחב  שלי והניסיון הרב מהעיסוק היומיומי כצלם סטודיו בעל הבנה מעמיקה בתאורה ביחד עם היותי מדריך צילום פורטרטים, צילום תדמית ותאורה, אני סמוך ובטוח שהתוצאות יהיו תואמות לציפיותיך 

לאחר שנים רבות של אהבה לצילום, ולאחר סיום לימודים מפרכים לתואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה וקריירה בתחום,  החלטתי לממש את אהבתי לצילום, להזמין אתכם לבקר באתר ובגלריות: ארועים פרטיים , צילומי תדמית, צילומי סטודיו,  שבו וכמובן לקרוא את המאמרים המעניינים שכתבתי עבורכם.

 

בברכת תמונה מצויינת

Regev art