מאמרים > עוד לא בחרת את צוות הצילום של החתונה שלך ?

שלום לכם ומזל טוב כמובן חיוך

סוף סוף אחרי המוןןןןן רמזים (עד שהוא קולט...) הגיע הרגע והגבר שלך כרע על ברכיו, הזיל דמעה ושלף את הטבעת הנכספת (מקווה שלא התעלפת) שמבשרת לעולם כי אוטוטו אתם הופכים להיות זוג נשוי טרי ומאושר בישראל.

 איזה כיף!  אפשר לספר למשפחה ולחברים וכמובן לסבתא חיה שתחיה !

והנה בהתרגשות רבה אתם מתחילים במסע המרתק של ארגון חתונת השנה.

אז מה כבר יש לנו ?

אולם – יש.

דיג'יי – יש.

טבעות – יש.

בגדים לחתן - יש משהו בארון, מהתיכון... (את מי זה מעניין בכלל איך נראה החתן?)

שמלה – ששש אסור לספר... אבל שיגעת את כל חברותייך, אחיותייך, אמך וחמותך לעתיד (גם שתחיה ?!) וכבר ישנו כיוון כלשהו. יופי! אבל מה עם הצלם ? צלם ?? היי ??? מה איתנו..איך שכחת ? מזעיף את הפה

טוב לא חשוב, אני לא אציע את עצמי בצורה כזו ישירה אבל אוליי בסוף הכתבה תציצו בתיק העבודות ותשכנעו ? אולי ??

אז בואו ניגש לעיניינים:

הרבה זוגות בוחרים את צלם החתונה שלהם עפ"י קריטריונים לא נכונים, מה שגורם להם להתאכזב בסופו של יום ואת זה אני רוצה למנוע מכם.

הנה הטיפים שלי לבחירת צלם חתונה ליום המאושר שלכם (אמן חמסה, חמסה, חמסה).

תיק עבודות – טוב זה הגיוני, חשוב לראות תיק עבודות אבל לא רק זה שמפורסם באתר כי ברור שהצלם ישים את התמונות הכי טובות שלו מכל הארועים שהוא צילם מיומו הראשון (כצלם), אלא חשוב לראות כיצד צלם החתונה שלכם מתמודד עם יום צילומים שלם הכולל סלון כלות, צילומי חוץ, משפחות, חופה, ריקודים וכו'

האם יש לו סדר עבודה מובנה ומספק? האם הוא מרוכז רק בכם ונוטה לשכוח לצלם את סבתא חיה ואת סבא מנחם? ואת הדודה ג'ני שבאה לחתונה במיוחד מחו"ל?

אישיות -  לא פחות חשוב, זה החיבור האישי עם צוות צילום החתונה שלכם, יודעים למה? כי הוא הולך להיות אתכם פחות או יותר מהרגע שאתם פוקחים עיניים ועד לרגע שתהיו כל כך שיכורים ומותשים שלא תדעו איך קוראים לכם, ולכן אתם צריכים להרגיש איתו הכי בנוח בעולם גם ברגעים שהשמלה מאד לוחצת בבטן ואת צריכה רגע לשחרר...גם זה קורה קריצה

מה שאני בא להגיד זה שחיבור טוב יוצר אוירה כיפית ומשוחררת, מה שגורם לחיוכים אמיתיים ובסופו של דבר לתמונות טובות ויצירתיות.

ניסיון -  לניסיון יש חשיבות גדולה מאד, האם הצלם שלכם צילם המון חתונות ? ממליץ לכם לשוחח עם 2-3 זוגות כדי לוודא שהוא יודע את העבודה ושהוא באמת מי שהוא מציג את עצמו. בעולם הצילום בישראל ישנם אוחזי מצלמה רבים מאד שמכנים את עצמם צלמים, לא כך הדבר. לא כל מי שיש לו מצלמה הוא צלם ובטח לא צלם חתונות, שכן זו הנישה הכי קשה בצילום ארועים המחייבת דיוק מקסימלי, יצירתיות, סבלנות ויכולת תפקוד תחת לחץ, כיוון שיש בחתונה רגעים מכריעים שאסור לפספס ולא יחזרו לעולם, אני בטוח שלא תרצו שהיום המיוחד שלכם יתועד בצורה לקוייה על ידי צוות לא מיומן ולא מקצועי.

צוות מנוסה שעובד בהרכב קבוע המון שנים ייתן לכם את המענה הדרוש והמקצועי ביותר גם כשהדברים משתשבשים וקורה שמשהו משתבש בכל המגדל המאורגן רווי ספקים ואנשי מקצוע שונים, אנחנו ברגב ארט מנוסים מספיק כדי להתכונן בהתאם ולתת את המענה הצילומי המקצועי ביותר בכל מצב.

 אלו מבחינתי שלושת הטיפים החשובים ביותר לבחירת צוות הצילום.

כל השאר: סוג הציוד, ביטוחים, כמות תמונות, כמות צלמים, אלבומים, מחירים וכ' תוכלו לדון בפגישה מסודרת.

זהו להפעם.

אל תשכחו שספק השירות הכי חשוב בחתונה הוא צוות הצילום, כי את טעם הסטייק תשכחו, וצלילי המוזיקה ידעכו אט אט, אך התמונות ילוו אתכם כל חייכם.

 

שלכם,

חזי רגב

צלם סטילס

מדריך צילום בכיר בגליץ בית הספר לצילום.

לחצ/י  כאן למעבר לתיק עבודות.

לחצ/י  כאן ליצירת קשר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת :