מאמרים > צילומי תדמית / צילום פורטרט מקצועי בסטודיו גדול מאד

צילומים מקצועיים בסטודיו שלנו !

 הרבה שואלים אותי איפה הכי כדאי לבצע צילומי תדמית מקצועיים לעסק?

ובכן, בין אם מדובר בצילום פורטרט, צילום תדמית או צילום ביוטי ישנם יתרונות רבים לביצוע הצילום בסטודיו לבין ביצוע צילומי התדמית בבית העסק (משרד רו"ח / משרד ע"וד / חברת השמה / משרדי הייטק וכ וכ' )

 אני אמנה לכם את היתרונות בצילומים בסטודיו שלנו, ודגש על שלנו - כי חייבים להתקיים מספר תנאים הכרחיים במבנה בגודל ובציוד על מנת שסטודיו יענה על ההגדרה - סטודיו מקצועי ולא איזה חדרון או חלל ששמו בו רקע ופלאש וכינו אותו סטודיו.

א. אורך - כדי לצלם תמונת תדמית טובה או פורטרט  טוב - על הסטודיו להיות גדול באורכו על מנת שהמצולם יוכל לעמוד במקום מתאים ביחס לרקע

     - אורך הסטודיו שלנו - 25 מטרים !!!

ב. רוחב - הסטודיו חייב להיות מספיק רחב על מנת שיהיה ניתן לפזר את התאורה בצורה נאותה

    סיבה נוספת - על מנת שיהיה אפשר ללהק ולצלם צילומים מקצועיים גם לקבוצות ולא רק ליחידים

    - רוחבו של הסטודיו שלנו הוא 10 מטרים !!

ג. גובה התקרה - כמעט כל מתחמי הסטודיו  שאני מכיר בעלי תקרה נמוכה של 2.5-3.0 מטרים, נתון שהופך את הסטודיו ללא מקצועי בכלל כיוון שיש החזרי אור לא רצוניים מהתקרה שפוגעים מאד ביכולת  לצלם תמונה מצויינת.

    - גובה התקרה של הסטודיו - 5 מטרים !!

ד. ציוד - כדי לצלם פורטרט מקצועי חייבים ציוד איכותי, אנחנו משתמשים בפלאשים של וילנסקי היקרים והאיכותיים ביותר בעולם, מרככים ואביזרי תאורה מהמובילים שיש

ה. פינת איפור מקצועית - על מנת שצילום התדמית יהיה מושלם כדאי להתאפר על ידי מאפרת שמומחית לצילומי תדמית., אצלנו בסטודיו יש פינת איפור גדולה ומוארת לרווחתך. תוכלי גם להתאפר לבד ולעשות תיקונים אצלנו.

ו. מיזוג- כדי שצילומי הפורטרט יהיו טובים, אתם חייבים להרגיש בנוח, שלא יהיה חם - כי כשמזיעים העור מבריק ולח וזה פוגע בצילומים ובאיכות התאורה.

ה- פינת ישיבה מרווחת - אצלנו בסטודיו פינת ישיבה מרווחת ונעימה, פינת קפה וכמובן שירותים צמודים ונקיים !

ז. מוזיקה טובה - אי אפשר לבצע צילומי תדמית טובים בהעדר מוזיקה טובה ונעימה שתוציא מכם את כל מה שתרצו להעביר ללקוחות שלכם !

ח- שירות ומקצועיות חסרת פשרות - בואו תהיו חלק מאלפי לקוחות מרוצים שבחרנו בנו לצלם את תמונת התדמית לעסק שלהם או צילומי הביוטי, פאשן , ותמונות יצוגיות אחרות.

רק שתדעו שכל תמונות של חברי כנסת ישראל לדורותיה כולל כנסת 2015-2016 הצטלמו כאן אצלנו בסטודיו  יחד עם מאות ידוענים ואנשי טלויזיה שהיו כאן לאורך השנים.

אנו נשמח שגם את ואתה תבואו - כי בצילומי סטודיו אנחנו באמת מקצוענים !

 

 

 רגב ארט מאחלים לכם הצלחה בכל אשר תעשו

והכי חשוב תהיו ישרים וכנים, זה המפתח להצלחה.

052-3539721

office@regevart.co.il

 

 

 

 


נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת :