מאמרים > טיפים לצילום ארועים עסקיים / כנסים / ועידות


 

רגב ארט – שירותי צילום

 

מתמחים בצילום כנסים / ועידות / קונגרסים בארץ ובחו"ל

 

טיפים לתיעוד נכון של כנס ומינופו בכלי התקשורת

כל הכבוד, השקעתם זמן ומשאבים רבים כדי להגיע לרגע הגדול , יום הכנס. אתם לבטח משתוקקים לראות שכל המאמצים הרבים, התיאומים בין כל הגורמים, הריצות הבלתי פוסקות וכל שאר ההכנות הלוגיסטיות יישאו פרי לכדי כנס מרשים ואיכותי. להלן טיפים כיצד שירותי צילום אמורים לפעול על מנת להפיק את המרב מהכנסים והאירועים העסקיים מבחינה תיעודית ופרסומית.

1.   פגישת היכרות ותיאום ציפיות עם הלקוח

  בפגישה זו חשוב לדעת מספר דברים:

 א.  באיזה סוג כנס מדובר? האם זהו כנס שיווקי / פרסומי? , אירוע חברתי?  אירוע רווחה? אירוע נטוורקינג? 
 ב.  כמה אורחים יהיו ומה עיסוקם? מה טווח הגילאים שלהם? מי אלו האישים הבכירים? נושאי הדברים עליהם חשוב להתמקד,         האם יהיו נוכחים לאורך כל הכנס? 
 ג.  כיצד מתנהל האירוע? האם יש פאנל מומחים? האם יש הרצאות ? האם יש טקס חלוקת פרסים? 


2.   סיור לוקיישן 

לאחר קבלת כל המידע מהלקוח יש לבצע סיור במקום המיועד כדי להבין את תנאי התאורה, לאתר נקודות בעיתיות לצילום, לבדוק כיצד ישפיע שינוי התאורה הטבעית במהלך היום על הצילומים וכו' 

3.   ישיבת צוות צילום 

לאחר ליקוט המידע הנחוץ יש לערוך ישיבת צוות לצלמי סטילס ווידאו ומתכננים את יום הצילומים עד לרמות הכי קטנות שיש.

4.   יום הצילומים 

ביום האירוע על צוות הצילום להגיע לפחות כשעה לפני תחילתו, לקבל תדרוכים אחרונים ממארגני האירוע. יש להתחיל בצילומי אוירה, צילומי אוכל, צילום אולם המליאה וההכנות האחרונות. כאשר מתחיל הכנס מצלמים את הקהל, את האינטראקציה בין האורחים, את נושאי הדברים, אישיים מרכזיים, את הטקסים ואת האווירה. הצילום מתבצע בציוד מקצועי ואיכותי ביותר על מנת להפיק תמונות ברמה גבוהה מאד שניתנות להדפה במגוון גדלים. 

5.   תמונות למטרות יח"צ בזמן אמת

אנו מודעים לחשיבותו הרבה של הכנס ולמינופו בכלי התקשורת ולכן אנו נערכים באופן מיוחד לספק תמונות בזמן אמת  לצורך יח"צ , אתרי תקשורת , עיתונות וכ' .6.   סיכום 

לסיכום חשוב לציין שהקפדה יתרה על איכות עבודה גבוהה ויכולת מתן מענה צילומי לכל אתגר במהלך האירוע, הם הארובה לכך שבסופו של הכנס יהיו לכם תמונות שלא תוכלו לשכוח! 

אנו בחברת רגב ארט, עושים מאמצים רבים על מנת שהארוע העסקי שלכם יתועד בצורה הטובה ביותר, ושמחים לשרת אתכם בכל זמן ובכל מקום .

שלכם,

חזי רגב

מנכ"ל חברת רגב-ארט שירותי צילום.


נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת :