מאמרים > סבתוש, בואי להצטלם בבקשה

היי שוב

היום החלטתי לדבר איתכם קצת על צילומי משפחה בארוע שלכם.

זה לא משנה אם מדובר בארוע חתונה, ארוע בת מצווש, ברית או יומולדת.

בעיניי החלק הזה של צילום משפחה לפני שכל האורחים באים, חשוב ביותר ואני אנמק מדוע:

ראשית, כי כולם מהודרים, מצוחצחים ונראים במיטבם (בעוד שעה הפן יהרס, האיפור ימרח והשמלה תיכתם מכוס היין ששפכה עליכם דודה כוכבה שכבר שרויה בגילופין).

שנית, כצלם יש לי את הזמן להכין את כל ציוד הצילום שלי, להעמיד סטודיו מקצועי לתפארת מדינת ישראל ולהשקיע בתמונות מקצועיות ואיכותיות מאד )תסתכלו בתמונות שמופיעות בצד שמאל).

והדבר האחרון החשוב הוא שאני יודע בוודאות שהאנשים הקרובים שלכם צולמו, וגם סבתוש וסבוש וסבתא רבוש שכבר מבוגרים וקשה להם לקום ולפזז ברחבת הריקודים יצולמו איתכם למזכרת (למרות שבמהלך הארוע אני מציק לבעלי השמחה ולוקח אותם לסיבוב צילומים מהיר עם כאלה שלא רקדו או שנראה שכבר מתכוננים ללכת).

והדבר האחרון אחרון הוא שעכשיו אני כבר מכיר את המשפחה והאנשים הקרובים לכם ואוכל לתת דגש נוסף בצילומים במהלך הערב.

טוב, אז כדי שכל מה שכתבתי יתקיים יש צורך בתיאום מול בעלי השמחה ואת זאת אני עושה בפגישה מסודרת בסטודיו ואף מתזכר מספר ימים לפני הארוע המיוחל.

אז מה חשוב לי מאד:

להגיע בזמן - תזכרו שהארוע שלכם מנוהל בצורה מדוייקת על ידי מנהל הארועים שדואג לתזמן את כל ספקי השירות ביום הארוע על מנת שהכל יעבור בצורה חלקה.

אם כך, חשוב מאד מאד להזכיר למשפחה הקרובה להגיע חצי שעה לפני קבלת אורחים כדי להצטלם (אם אתם יודעים שסבא יע'נקלה מאחר כרוני, אמרו לו להגיע שעה לפני או שעתיים, רק שיבוא בזמן)

תדריך - חברים יקרים, יש לי סדר צילומים מובנה ומהיר, כזה שיבטיח צילום של כולם בכל הוריאציות האפשריות. לא שוכח אף אחד, כולם יצטלמו עם כולם. אז בבקשה, תגידו לדודה רבקה שהחליטה להקדים (בגלל הבופה) שאני יודע שהיא גם רוצה להצטלם, בכיף! אבל קודם תסיימי את הצלוחית עם הדג המעושן. קריצה

זהו . סיימנו, אמרתי לכם שזה יהיה מהיר...

אתם יכולים לחזור לאורחים, אני מתארגן לצילומי קבלת פנים.

 

ארוע שמח לכולם

           

 

שלכם,

חזי רגב

וצוות רגב ארט.    

רוצים לדעת מי אני ? כנסו

רוצים לראות תמונות נוספות ? כנסו

 


נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת :