מאמרים > הרגע שלא יחזור עוד לעולם (כתבה על תפיסת רגע בצילום)

הרגע שלא יחזור עוד לעולם...

היי חברים,

הרבה פעמים שואלים אותי מה מייחד צלם על פני צלמים אחרים?

ובכן, ברור לכם שיש הרבה פרמטרים שמבדילים בין צלם למשנהו כמו: יכולת טכנית, יצירתיות, אישיות, סוג הציוד וכמובן היכולת ללכוד את הרגע הנכון.

אם תתנו ל 10 צלמים להיות נוכחים באירוע מסוים ותבקשו מהם לתעד אותו כפי שהם רואים בעיניהם תגלו שכל אחד יבחר ללחוץ על כפתור הצילום ברגע אחר והתמונה כמובן תהיה שונה בהיבטים רבים כגון: בחירת זוית צילום שונה, בחירת קומפוזיציה שונה (הרכב התמונה), בחירת נושא שונה, בחירת רקע שונה, בחירת תאורה שונה, בחירת הבעה ודיאלוג אחר בין הדמויות.

מרכיבים אלה חברים, מבדילים בצורה מובהקת בין צלם לצלם וכאן בדיוק מתבטאת היכולת האישית של צלם החתונה שלכם לתעד וליצור אומנות מהיום הנפלא והמרגש הזה שייזכר לדורות.

צלם טוב יודע לשכלל את כל המידע שרואות עיניו בחלקיק שניה ואף להצליח לנבא מה יקרה בעוד רגע ואז ללחוץ על הקליק ולצלם  את התמונה הטובה ביותר והמרגשת ביותר לאותה סיטואציה.

אני שמח שאחרי כברת דרך ארוכה כצלם חתונות/ארועים וכמדריך צילום בבית ספר צילום גדול ומוכר מאד בארץ הגעתי למקום הזה שאני מסוגל לייצר תמונות מיוחדות כמעט בכל סיטואציה בה אני נמצא.

אני אהיה גלוי אתכם, זה לוקח המון זמן וזה דורש המון השקעה והתמדה, פתיחות אמיתית ויכולת לקבל ביקורת מהסביבה ומקולגות אבל זה משתלם כי רק צלם שבאמת אוהב את עבודתו ואוהב ליצור אומנות ומוכן להשקיע ימים כלילות בעבור זה, יגיע לתוצאות טובות.

זהו להפעם,

אני מאמין ומקווה שהכתבה הקטנה הזו תגרום לכם להסתכל ולבחון קצת אחרת את הצלם העתיד לצלם את האירוע שלכם- אם זה חתונה, בר/בת מצווש או ברית.

וכמו תמיד אני מזמין אתכם לטייל באתר ולהסתכל קצת על צילומים שלי, אולי אני אהיה הצלם הבא שלכם חיוך

 

בברכה,

חזי רגב

רגב ארט שירותי צילום

למאמרים נוספים בנושא חתונות לחצ/י כאן


נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת :